Hakkımızda

Ofisimiz, 1991 yılında İstanbul Barosuna kayıtlı Avukat Haluk Demirkılıç tarafından Beşiktaş’ta kurulmuştur. Türkçe ve İngilizce bilen, mesleki formasyona ayak uyduran, konularında fevkalade deneyimli ekibimiz, en yüksek kalitede avukatlık, ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Türk özel ve kamu hukukundaki geniş tecrübemize, uluslararası piyasalarda uzun yıllar çalışmış ve küresel iş deneyimine sahip, yabancı dilde hukuk lisanı konuşan ve yurt dışında da hizmet veren avukatlarımızın katılmış olduğu büromuzun hizmetleri, uluslararası finans, ticaret ve iş alanlarında dünyanın ileri gelen piyasalarında görülenden farksız ve küresel ekonominin değişen gereksinimlerine cevap veren düzeye getirmiştir.

Demirkılıç Hukuk, yerel ve uluslararası müvekkillerine Türk hukuk sisteminde ya da Amerikan hukuk sisteminde yabancılık çekmeyecekleri şekilde İstanbul ve Amerika Birleşik Devletleri Ve Avrupa’da bulunan ofislerinden hizmet sunmakta olup, Türkiye’de yatırım veya iş yapan ya da yapmayı planlayan, yerli ve yabancı gerçek kişi ve tüzel kişilerden oluşan geniş müvekkil portföyüne sahiptir.